PL    ENG                      13 Lipiec, imieniny: Małgorzata, Ernest, Henryk
 
 


Noclegi Atrakcje
   
     Aktualności | foto galeria | noclegi na Kaszubach | nieruchomości | mapa Kaszub | Tapety na Pulpit  
 
 
 
Atrakcje na Kaszubach

Baza noclegowa na Kaszubach

Mapa Kaszub

Schowek

Wybierz typ wyszukiwarki
   

Serwisy Partnerskie Na Kaszuby
Warmia Mazury

Kwartalnik turystyczny-W górach


Sponsor Główny
Foto Web Adam Bolewski

Linki
Koleżeński Trening Triathlonowy już w sobotę! (2017.07.24)

Nawet kilkadziesiąt osób (z Przechlewa i okolic, Koszalina, Słupska i innych lokalizacji) może wziąć udział w najbliższym (29 lipca 2017) Koleżeńskim Treningu Triathlonowym. Dla znacznej części uczestników będzie on próbą generalną przed sierpniowym Prime Food Triathlon Przechlewo, a dla wszystkich – okazją do wymiany doświadczeń i integracji. Do jednego z trenujących trafi też niespodzianka – pakiet startowy na tegoroczne zawody w Przechlewie.

Uczestnicy sobotniego Koleżeńskiego Treningu Triathlonowego spotkają się o godz. 10 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. W planach będą mieli do pokonania „ćwiartkę”, czyli 950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze po triathlonowej trasie oraz 10,55 km biegu. Zajęcia poprowadzi ekipa TRIpaka Przechlewo.

Triathlonowa zabawa

Po pierwszej edycji RUNdy Przechlewskiej nie zwalniamy tempa. Tym razem zapraszamy wszystkich pasjonatów sportu z okolicy i nie tylko do udziału w Koleżeńskim Treningu Triathlonowym. Ma on charakter otwarty – może wziąć w nim udział każdy, kto czuje się na siłach i chce sprawdzić się w jednej, dwóch albo wszystkich trzech konkurencjach – mówi Agnieszka Kwietniewska, zawodniczka i ekipy TRIpaka Przechlewo. – Trening to szansa, by przetestować swoją formę, a zarazem dobrze się bawić i poznać ciekawych ludzi – dodaje.

Po Koleżeńskim Treningu Triathlonowym odbędzie się wspólne grillowanie wraz z integracją i zabawą o pakiet startowy. Całość potrwa ok. 5 godzin.

Stali bywalcy i debiutanci

Koleżeński Trening Triathlonowy odbywa się przed Prime Food Triathlon Przechlewo co roku. Udział w wydarzeniu to dla wielu ekip stały element przygotowań do głównych zawodów. W tym roku swoją obecność potwierdziły już: TRIpaka Przechlewo, TKKF Triathlon Koszalin oraz TriTeam Decathlon Słupsk.

Planujemy udział w Koleżeńskim Treningu Triathlonowym, bo to dla nas tradycja. Nie wyobrażam sobie, aby nasi reprezentanci nie pojawili się w Przechlewie w sobotę – mówi Radosław Gudaniec, zawodnik i trener klubu TKKF Triathlon Koszalin. – Chętnie odświeżymy sobie trasę, poczujemy ducha sportowej rywalizacji, ale też wymienimy się doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami. Będzie to doskonałe przetarcie przed sierpniowymi zawodami i dopełnienie naszych startów w tym sezonie, w którym na koncie mamy już m.in. ME we Frankfurcie – dodaje.

Podobnego zdania jest Monika Setnik, zawodniczka i koordynatorka grupy TriTeam Decathlon Słupsk: – Na Koleżeńskim Treningu stawimy się po raz pierwszy w historii naszej ekipy i już teraz nie możemy doczekać się triathlonowych wrażeń. Zrobimy wszystko, by w sobotę pojawić się w Przechlewie i zobaczyć, gdzie za niecały miesiąc będziemy przecierać szlaki naszych triathlonowych karier. Trenujemy regularnie we współpracy z Aktywną Fabryką, by 26 sierpnia 2017 zmierzyć się z dystansem 28,25 km. Zachęcamy do wstępowania w nasze szeregi, a także do kibicowania nam w drodze do celu – dodaje.

Zapisy na tegoroczny Prime Food Triathlon Przechlewo, a także klubowe mistrzostwa cyklu Tri Tour (rozgrywane w czasie triathlonowej imprezy, dedykowane zawodnikom z klubów, towarzystw, stowarzyszeń i zrzeszeń sportowych) potrwają do 18 sierpnia 2017. Zawody odbędą się w dniach 26-27 sierpnia 2017. Organizatorzy planują moc atrakcji dla uczestników i kibiców (m.in. konkurs typowania, kibicowania, pokazy, strefę EXPO). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://triathlonprzechlewo.pl oraz profilu „Triathlon Przechlewo” na portalu Facebook (https://www.facebook.com/TriathlonPrzechlewo).